Üdvözöljük iskolánk és óvodánk weboldalán!

Utolsó óra, utolsó nap (2026 Tiszaszalka)

A szokásoknak megfelelően vidám, játékos hangulatban telt el az idei tanév utolsó tanítási napja. Alsósaink a vámosatyai Büdy-vár romjaihoz kirándultak. A szinte érintetlen történelem és a természet közelsége garantálta az élményt. Vidám, játékos, sportos feladatokkal töltötték el a napot, miközben megismerték a természet csodáit. Felsőseink szintén egy jó hangulatú, vidám, ügyességi, énekes vetélkedő keretében mutathatták meg kreativitásukat. Természetesen nem maradhatott el a fergeteges hangulatú focimérkőzés sem. A nap végén az iskola tanulói közössége az udvaron gyűlt össze egy közös hamburger-partyra. Kötetlen beszélgetések mellett, mindenki nagy örömmel fogyasztotta a közösen készített hamburgert. Ez a nap méltó lezárása volt egy mozgalmas, sok szép emléket hozó tanévnek

GALÉRIA