Utolsó óra, utolsó nap (2026 Tiszaszalka)
A szokásoknak megfelelően vidám, játékos hangulatban telt el az idei
tanév utolsó tanítási napja. Alsósaink a vámosatyai Büdy-vár
romjaihoz kirándultak. A szinte érintetlen történelem és a természet
közelsége garantálta az élményt. Vidám, játékos, sportos feladatokkal
töltötték el a napot, miközben megismerték a természet csodáit.
Felsőseink szintén egy jó hangulatú, vidám, ügyességi, énekes
vetélkedő keretében mutathatták meg kreativitásukat.
Természetesen nem maradhatott el a fergeteges hangulatú
focimérkőzés sem. A nap végén az iskola tanulói közössége az
udvaron gyűlt össze egy közös hamburger-partyra. Kötetlen
beszélgetések mellett, mindenki nagy örömmel fogyasztotta a
közösen készített hamburgert. Ez a nap méltó lezárása volt egy
mozgalmas, sok szép emléket hozó tanévnek
GALÉRIA
A kategória további hírei