Üdvözöljük iskolánk és óvodánk weboldalán!

Indulj el egy úton

Az idei tanévben is neveztünk az Indulj el egy úton – Kéktúra országos vetélkedőre, amelyet a Seregélyesi Baptista Általános Iskola és AMI hirdetett meg. Három kategóriában öt csapattal indultunk. Változatos feladatokon keresztül a Dunántúli-középhegységet barangoltuk be virtuálisan. A három online forduló után minden csapatunk bejutott a 15 csapatos döntőbe. A zoom-os online döntőre május 20-án került sor. Ebben remekeltek a tanulóink, és minden korcsoportban az első helyen végeztek. A legfiatalabbak, a 4.a osztályos Útitársak csapata (Balogh Máté Botond, Milák Károly, Pallagi Eszter, Vajai Alíz) Vajai Baksa Anikó tanárnő irányításával végig magabiztosan versenyezve bizonyultak korcsoportjukban a legjobbnak. Az 5-6. korcsoportban a Cool-túra nevű 5.a osztályos csapatunk (Gál Vivien, Gerzsenyi Léna, Matuzsa Mira, Sebestyén Pál) végeztek az első helyen, míg a 6.a osztályos Hatásosak csapatunk (Balázsi Blanka, Bedő Lukács, Kósa Nikolett, Nagy Petra Hanna) a második lett. A 7-8. osztályosok között az Ész-Ventúra nevű 7.a osztályos csapatunk (Bíró Balázs, Gazdag Sándor, Seri Máté, Turóczi Gergő) szintén az első helyen végzett, míg a Négy Muskétás (Balogh Dezső Dávid, Csobolya Ákos, Csatári Péter Zalán, Vincze Ferenc Zsombor) a negyedik helyen zárt. A vetélkedőn csapataink koordinátora Kósáné Kósa Edina és Kristán Zoltán volt. A felkészülésben segített Huszti Marianna, Ember Jánosné, Oroszné Pécsi Éva és Vincze Ferenc. Gratulálunk a csapatoknak és felkészítőiknek.

GALÉRIA