Üdvözöljük iskolánk és óvodánk weboldalán!

Magyar Feltalálók, Tudósok, Felfedezők verseny

A Magyar Nemzeti Múzeum, a Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola és a Stiefel Eurocart Kft szervezésében került megrendezésre a „Magyar Feltalálók, Tudósok, Felfedezők” elnevezésű országos vetélkedő sorozat. Összesen 122 csapat nevezett, köztük iskolánkat a Beregi Titánok nevű csapat képviselte (Bíró Balázs, Gazdag Sándor, Turóczi Gergő és Seri Máté). Fiaink az előfordulók után bejutottak az országos hatos döntőbe, melyet október 7-én rendeztek volna meg a Nemzeti Múzeum impozáns épületében. Sajnos a járványügyi helyzet nem engedte meg a döntő budapesti lebonyolítását, így egy online döntő keretében adhattak számot tudásukról a fiatalok. Csapatunk nagyon lelkiismeretesen készült, aminek meg is lett az eredménye, hiszen az első helyen végeztek, és ők lettek az idei kiírásnak az országos bajnokai. Gratulálunk fiúk!

Felkészítő: Kósáné Kósa Edina, Kristán Zoltán, Oroszné Pécsi Éva és Varga Gábor

GALÉRIA