Üdvözöljük iskolánk és óvodánk weboldalán!

Magyar tudósok, felfedezők, feltalálók Döntő

A Páratlan Páros és a Tiszai Lovagok nevű csapataink április 13-án, a Nemzeti Múzeum és a Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskola által szervezett „Magyar tudósok, felfedezők és feltalálók” országos verseny döntőjében mérettették meg magukat. Ide, két online selejtező után kerültek be, 97 csapat közül. Tanulóink, a 43 kérdésből álló online vetélkedő döntőjében is kiválóan szerepeltek. A Páratlan Páros (Balázsi Blanka, Kósa Nikolett, Nagy Petra Hanna, Bedő Lukács) nevű csapatunk az első helyen végzett, és ezzel országos bajnoki címet szerzett. A Tiszai Lovagok (Seri Máté, Bíró Balázs, Turóczi Gergő és Gazdag Sándor), akik tavaly nyerték meg ugyanezt a versenyt, most a hatodik helyen zártak. Gratulálunk mindkét csapatnak!
Felkészítők: Kristán Zoltán, Kósáné Kósa Edina, Oroszné Pécsi Éva, Varga Gábor és Huszti Marianna.

GALÉRIA